Inzerát č. 31955

Okres:Znojmo
K.ú.:Polánka u Moravského Krumlova
Výměra:1 134 m²
Cena:7 790 000 Kč

POPIS

Nabízím Vám k prodeji nemovitost s velkou variabilitou využití. Nemovitost se skládá z velkého obytného domu a navazujících vedlejších staveb. Je na konci obce v klidné lokalitě.

Současný stav využití je kromě bydlení chov koní a drobného zvířectva. Koně tu mají opravdu velmi dobré zázemí. K jejich ustájení jsou zde vybudované boxy pro celkem 4 kusy plus případná hříbata. Hned vedle je seník na 24 velkých balíků sena. K výběhu slouží hektar půdy v sousedství, který je v pronájmu. Kolem obce je potom nespočet míst, kam se dá vyjet na vyjížďku.

Vedlejší stavby i dlážděný dvůr se dají využít i pro jiné účely. Pokud máte nějaký koníček, který vyžaduje prostor a dobrý přístup, určitě zde najdete co potřebujete.

Vedlejší stavby a stejně tak i dům jsou postaveny jako nové v roce 1998. Vše je průběžně udržované a ve výborném stavu.

Nemovitost k bydlení je na zastavěné ploše cca 137 m². Nabízí obytnou plochu cca 177 m². Vejdou se sem tedy i dvě rodiny a navíc je nemovitost postavena tak, že se dá jednoduše rozdělit i pro dvě generace s vlastním vchodem a soukromím. V domě je zaveden plyn, jak na vytápění, tak na ohřev teplé vody, elektřina a voda z vlastní studny. Obecní voda je přímo před domem, ale není využívána. Nemovitost je napojena na kanalizaci. K vytápění domu se dají použít také kamna na dřevo s výměníkem. V domě jsou dvě koupelny, jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou. Obě mají WC. Dále jsou zde čtyři pokoje a kuchyně. Prádelna/technická místnost a hala.

Nemovitost je cihlová, je zateplena, má plastová okna. Měsíční náklady na energie se pohybují do 5ti tisíc korun a plně postačují.

Na dvorku se nachází kopaná studna s vydatným pramenem. Dále je zde vchod do menšího sklípku, který slouží k uchování potravin. Nechybí posezení v pěkném venkovském stylu. Dvorek je přístupný přímo z obecní komunikace, stejně tak jako další vydlážděný dvůr před stájemi a velkým přístřeškem. I k seníku, který je v zadní části zahrady se dá pohodlně přijet přímo z obecní cesty. Navazující zahrada může být užitková, ale také okrasná. V současné chvíli je pouze zatravněna a jsou zde dva stromy.

Vše, co nelze v inzerátu popsat si můžete přijít sami prohlédnout osobně na prohlídku. Případné dotazy pište nebo volejte.

KONTAKT

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.
Zadejte e-mail   a opište kód  6797    
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.  
DOTAZ K NABÍDCE
UPOZORNIT ZNÁMÉHO NA TUTO NABÍDKU
Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist