Inzerát č. 32216

Okres:Strakonice
K.ú.:Blatná
Výměra:640 m²
Cena:3 333 000 Kč

POPIS

Blatensko Prodám RD, chalupu 3kk v jižních Čechách na Blatensku s jižní orientací na okraji obce na vlastním pozemku 951m² s možností pronájmu 2ha orné půdy v katastru obce. Obytná plocha činí 100 m², zastavěná plocha a nádvoří 640 m², s technickým zázemím celkem 79m² - garáží 29m², kolnou 26m², technickou mistností 8m²,  sklepem 16m², a dále se stodolou a chlévem - dalších celken 92m².
Uzavřený dvůr s oplocením, ovocný sad s výborným ovocem, pitná voda z obecní studny. Dům je napojený na obecní kanalizaci, elektřinu, plynová kaplička na hranici pozemku. Obytnou část, orientovanou na jih celkem  100 m² tvoří  zádveří, předsíň, technická místnost, samostatné wc a koupelna - dohromady 30m², obytná kuchyně 31m² a 2 pokoje 21m² a 18,5 m²,  ve fázi přestavby k dokončení, stavba je z  cihel a ytong, dům je izolovaný, střecha, krovy, komíny v dobrém stavu, udělány rozvody elektřiny, vody+bojler,započata stavba septiku, vše možno dokončit podle Vašich představ. Vytápění přímotop zaveden silový proud, ev. plyn a TP- 3 funkční komíny. K trvalému bydlení nebo k rekreaci. V blízkosti zámek Lnáře a Blatná,možnost koupání v proslulých žulových lomech cykloturistika,lesy, rybníky, nedotčená příroda. Příjezd z obecní komunikace, dojezd z Prahy 1h 20min. Cena k jednání 3,5mil. Foto a bližší info na tel nebo email.
RK prosím nevolat.

Volné od:10/2021

KONTAKT

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.
Zadejte e-mail   a opište kód  5469    
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.  
DOTAZ K NABÍDCE
UPOZORNIT ZNÁMÉHO NA TUTO NABÍDKU
Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist