REFERENCE - PRODÁNO !

Specializujeme se výhradně na farmy, půdu a zemědělské nemovitosti různého rozsahu a stavu. Prohlédněte si pár příkladů naší práce

EKO Farma RV, ŽV, přes 500 ha vlastní půdy
Prodej této výjimečné farmy zaměřené na pastevní chov masného skotu jsme zprostředkovali v roce 2023. Důležité bylo nalézt zájemce, který ocenil genius loci této lokality, kde vlci dávají dobrou noc... Celý proces prodeje od začátku spolupráce do uzavření transakce, úhrady plné ceny a předání farmy, trval cca 12 měsíců.
Vyjádření prodávajícího:
Každý má dělat to, co umí a na co se specializuje. Proto jsem pověřil prodejem naší farmy společnost FARMY.CZ. Bylo to správné rozhodnutí a s výsledkem spolupráce jsem spokojen.
20 ha orné půdy Mladoboleslavsko
Nabídky jako tato, se na trhu příliš často neobjevují - 20 ha v jednom celistvém bloku, poblíž obce a s přístupem po cestě. Při prodeji takových pozemků lze vždy dosáhnout na prémiovou prodejní cenu.
Původní zbytkový statek v okr. Louny
I v dnešní době se občas prodávají nemovitosti, které se s rekonstrukcí nepotkaly desítky let jako v případě tohoto původní zbytkového statku v okrese Louny. I pro takové nemovitosti lze najít kupujícího s vhodným investičním záměrem a za dobrou prodejní cenu.
Ruiny statku v Libereckém kraji
Prodej nemovitostí zchátralého statku v Libereckém kraji byl poměrně komplikovaný. Kvalitního prodeje všech nemovitostí se dosáhlo rozdělením nabídky na několik celků a prodej několika různým zájemcům.
FARMY všech velikostí
Zajistili jsme prodej desítek farem různých velikostí a zaměření. Ukázky těchto prodaných farem naleznete na www.trhfarem.cz.
Vyjádření prodávajícího:
"Pověřit FARMY.CZ prodejem našeho podniku byla dobrá volba. V krátké době zajistili několik kvalitních zájemců (i zahraničních), ze kterých jsme si mohli vybrat nejvhodnějšího. Dojednané podmínky prodeje příjemně překonaly naše očekávání. Služby doporučujeme."
Pastviny na Praze-západ
Blízkost Prahy má nepochybně podstatný vliv na cenu pozemků. V případě těchto pozemků v okrese Praha- západ se pozemky podařilo v červnu 2022 prodat za cenu téměř trojnásobnou, než by to bylo možné za obdobné pozemky dále od hlavního města.
Kozí farma, agroturistika, 3 ha rybníků
V roce 2022 jsme zajistili prodej rodinné farmy v okrese Jindřichův Hradec provozující chov malých hospodářských zvířat a technologie na výrobu potravin, provozování ubytovacích služeb a udržovanými a rybníky luxusním bydlením pro rodinu.
Dvůr Lhotka, Příbramsko
Prodej rozsáhlé venkovské usedlosti v okrese Příbram z druhé poloviny 19. století knížecím rodem Pálffyů s navazujícími pozemky, sestávající se z 3 obytných domů, 2 traktů stájí, špýcharu, stodoly a dílny a samostatně stojící stodoly s navazujícími stavebními pozemky. Vhodné pro chov, agroturistiku, rodinné sídlo atp. Prodej jsme zajistili v červnu 2022.
Rodinná farma se 100ha, střední Čechy
Prodej rodinné farmy s uzavřeným statkem a cca 100 ha převážně orné půdy ve vlastnictví. Zrekonstruovaný statek a navazující objekty a kompletním zázemím pro provoz rodinné farmy – 2 byty, garáž, dílny, sklady, přístřešky pro mechanizaci, posklizňovou linku, obilná sila, atd., s možností dalšího rozvoje. Prodáno v roce 2021.
1000 ha lesních pozemků
Umíme i lesy. Nabídka lesních pozemků přes 1000 ha byla na trhu již poměrně známá, přesto se majiteli nedařilo najít vhodného zájemce. Nám se podařilo nalézt investora a obchod realizovat do 1 roku od začátku spolupráce.
Vyjádření prodávajícího:
"S průběhem spolupráce jsem byl velmi spokojen a až budu mít zájem znovu prodávat nebo nakupovat, tak určitě budete první na koho se obrátím."
Prodej mléčné EKO farmy, 11 ha, Českolipsko
Pracovali jsme i v době COVIDové a v květnu 2020 zajistili prodej malé EKO farmy s produkcí mléka a mléčných výrobků v okrese Česká Lípa. Jednalo se o prodej farmy včetně stáda krav zájemci, jehož záměrem je farmu zrekonstruovat a činnost farmy udržet.
84 ha zemědelské půdy, Mladoboleslavsko
Prodej bonitních pozemků na Mladoboleslavsku jsme zajistili na přelomu roku 2019/2020. Vyhledat kupujícího, který pozemky z vlastních zdrojů a za špičkovou cenu koupil, nám trvalo méně než 2 měsíce.
DALŚÍ REFERENCE

NABÍDKY E-MAILEM

Přihlaste se k zasílání novinek emailem

E-mailová adresa

podrobné nastavení

PŘIHLÁSIT ODBĚR
* přihlášením vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídek farem k prodeji v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.

KONTAKTY

FARMY.CZ
Puškinovo náměstí 681/3
160 00 Praha 6

e-mail: praha@farmy.cz
tel.: +420 220 922 711 (9-16 h)

Facebook

Podporujeme

dobrý anděl Nadační fond pro autismus Zdravotní klaun